Střešní okna VELUX

Váš košík neobsahuje žádné položky
Střešní-okna.eu - prodej střešních oken a doplňků VELUX za akční ceny
střešní okna a doplňky VELUX

VELUX - Lemování pro nízké krytiny


Lemování ke střešním oknům VELUX – nízké střešní krytiny

Potřebuji lemování?

Při konstrukci oken VELUX jsme brali v potaz všechny aspekty montáže, abychom zajistili, že okno perfektně za padne do střechy. Nenápadné lemování vytváří vodotěsné napojení okna a střechy. Tím je zajištěn bezpečný a účinný odvod vody. Lemování VELUX byla testována, aby vydržela nejnáročnější klimatické podmínky.

Nyní až 10 let záruka!

Nyní Vám nabízíme možnost prodloužit záruční dobu na střešní okna a lemování až na 10 let. Podmínkou je montáž střešního okna a lemování s montážní sadou BDX. Pro bližší informace kontaktujte naše zákaznické centrum.

Bude se hodit ke zvolené střešní krytině?

Lemování VELUX se hodí téměř ke všem střešním krytinám. Může být použito v případě tradičních materiálů, jako jsou například tašky, nebo i na méně obvyklé materiály, jako je vlnitý plech nebo břidlice.

Bude vyhovovat mé kombinaci oken?

Lemování a montážní doplňky VELUX jsou vyrobené speciálně pro okna VELUX. Jejich konstrukce vyhovuje systému a nabízí kompletní řešení pro samostatná okna i mnohočetné kombinace. Lemování pro sestavy oken je navrženo tak, aby umožnilo libovolnou skladbu oken VELUX.

Lemování EDS

Lemování VELUX EDS 1000 je určeno pro montáž samostatného střešního okna do ploché střešní krytiny do výšky 16 mm se sklonem střechy 15° až 90°. Použití zejména pro živičný šindel, eternitové šablony, břidlice. EDS lemování je vhodné také pro drážkovou (falcovanou) plechovou krytinu. Spodní díl lemování EDS je položen na střešní krytinu, boční a horní díl jsou překryty krytinou.. Drenážní žlábek odvádí vodu z podstřešní fólie mimo obvod okenního rámu. Lemování zajišťuje vodotěsnost a ochranu proti povětrnostním vlivům.

Barevné provedení hliník - neutrální šedá.

Lemování VELUX EDS 1100 – provedení měď.

Kombi lemování EKS

Pro montáž sestav střešních oken do ploché střešní krytiny do výšky 16 mm.

  • standardní provedení z hliníku v neutrální šedé barvě a z mědi nebo titanzinku
  • pro střechy se sklonem 15° až 90°

Více o možnostech kombinací naleznete v popisu každého dílu EKS.