Střešní okna VELUX

Váš košík neobsahuje žádné položky
Střešní-okna.eu - prodej střešních oken a doplňků VELUX za akční ceny
střešní okna a doplňky VELUX

VELUX - Lemování pro vysoké krytiny


Lemování ke střešním oknům VELUX – vysoké střešní krytiny

Potřebuji lemování?

Při konstrukci oken VELUX jsme brali v potaz všechny aspekty montáže, abychom zajistili, že okno perfektně za padne do střechy. Nenápadné lemování vytváří vodotěsné napojení okna a střechy. Tím je zajištěn bezpečný a účinný odvod vody. Lemování VELUX byla testována, aby vydržela nejnáročnější klimatické podmínky.

Nyní až 10 let záruka!

Nyní Vám nabízíme možnost prodloužit záruční dobu na střešní okna a lemování až na 10 let. Podmínkou je montáž střešního okna a lemování s montážní sadou BDX. Pro bližší informace kontaktujte naše zákaznické centrum.

Bude se hodit ke zvolené střešní krytině?

Lemování VELUX se hodí téměř ke všem střešním krytinám. Může být použito v případě tradičních materiálů, jako jsou například tašky, nebo i na méně obvyklé materiály, jako je vlnitý plech nebo břidlice.

Bude vyhovovat mé kombinaci oken?

Lemování a montážní doplňky VELUX jsou vyrobené speciálně pro okna VELUX. Jejich konstrukce vyhovuje systému a nabízí kompletní řešení pro samostatná okna i mnohočetné kombinace. Lemování pro sestavy oken je navrženo tak, aby umožnilo libovolnou skladbu oken VELUX.

Lemování EDW

Lemování VELUX EDW 1000 je určeno pro montáž samostatného střešního okna do profilované střešní krytiny do výšky 120 mm se sklonem střechy 15° až 90°. Použití zejména pro keramické a betonové střešní tašky, vlnité eternitové a plechové šablony, ale i pro plochou střešní krytinu o tloušťce více než 15 mm, např. bobrovka. Spodní díl lemování EDW je vybaven plisovanou manžetou (řesenkou), kterou lze snadno přizpůsobit tvaru střešní krytiny. Drenážní žlábek odvádí vodu z podstřešní fólie mimo obvod okenního rámu. Lemování zajišťuje vodotěsnost a ochranu proti povětrnostním vlivům.

Barevné provedení hliník - neutrální šedá.

Lemování VELUX EDW 1100 – provedení měď.

Lemování VELUX EDW 0700 – provedení hliník - ve variantě s manžetou v červené barvě. Barva manžety je zvolena tak, aby harmonicky ladila s krytinami v různých odstínech červené barvy.

Kombi lemování EKW

Pro montáž sestav střešních oken do profilované střešní krytiny do výšky 120 mm.

  • standardní provedení z hliníku v neutrální šedé barvě a z mědi nebo titanzinku
  • pro střechy se sklonem 15° až 90°

Více o možnostech kombinací naleznete v popisu každého dílu EKW.