Střešní okna VELUX

Váš košík neobsahuje žádné položky
Střešní-okna.eu - prodej střešních oken a doplňků VELUX za akční ceny
střešní okna a doplňky VELUX

VELUX - GPU 0068


>> Koupit on-line koupit on-line

Výklopně-kyvné dřevěné střešní okno VELUX GPU 0068

Bezúdržbové okno VELUX GPU 0060

Bezúdržbové střešní okno s dřevěným jádrem a finální úpravou bílým polyuretanovým lakem. Ovládání okna GPU 0068 spodní klikou s možností otevření okna o 45° směrem ven pro panoramatický výhled. Ovládání okna je možné i horním ergonomickým madlem s ventilační klapkou, která má vyměnitelný filtr a umožňuje větrání i při zavřeném okně.


Střešní okno VELUX GPU 0068 je optimálním řešením k prosvětlení obytného půdního prostoru, díky přírodnímu vzhledu je vhodný do většiny interiérů. Okno je možné přetočit o 160° a má bezpečnostní pojistku pro zafixování okna při větrání nebo umývání.

 

Zasklení okna VELUX GPU 0068 bezpečným trojsklem

 

Střešní okno VELUX GPU 0068 se zvýšenou odolností proti vloupání a mechanickému poškození. Okno má navíc samočistící úpravu skla, vylepšené zvukově izolační vlastnosti, úprava proti přehřívání.

Tvrzená skla VELUX použitých u oken GPU 0068 jsou vysoce odolná proti nárazu a mají vysokou pevnost v ohybu a odolností proti nárazu. Na vnitřní straně skla je nanesen speciální film, který účinně zabraňuje úniku tepla. Výplň ušlechtilým plynem mezi skly, pro lepší tepelnou izolaci. Úprava venkovního skla naopak snižuje prostup přímého slunečního tepla, čímž zabraňuje přehřívání interiéru. Střešní okno je navíc vybaveno speciálním těsněním, které zvyšuje hlukový útlum z dopadajícího deště až o několik decibelů.


Technické parametry zasklení

  • Součinitel prostupu tepla okna: Uw = 1,1 W / (m² K)
  • Koeficient prostupu tepla skla: Ug = 0,7 W / (m² K)
  • Neprůzvučnost: Rw = 35 dB (decibelů) / Zvuková izolace Třída 4
  • Celková propustnost slunečního záření: g = 0.52
  • Propustnost světla: tV = 0.72
  • Propustnost ultrafialového záření: TÜV = 0,05
  • Třída průzvučnosti: 4

Ventilační klapka

Ventilační klapka střešních oken VELUX  umožňuje větrání místnosti, i  když je okno zavřeno. Je opatřena filtrem  proti vniknutí prachu, hmyzu a  sněhu.

Materiál vnějšího oplechování

Profily  oplechování jsou  zaoblené a navíc jsou ve spodní části zcela uzavřené.  Díky tomu působí  okno zvenku velmi esteticky. Okno GPU je standardně  dodáváno  s hliníkovým oplechováním. Na objednávku i v provedení z mědi  nebo  titanzinku.