Střešní okna VELUX

Váš košík neobsahuje žádné položky
Střešní-okna.eu - prodej střešních oken a doplňků VELUX za akční ceny
střešní okna a doplňky VELUX

VELUX - GGU 0068


>> Koupit on-line koupit on-line

Kyvné bezúdržbové střešní okno VELUX GGU 0068

    

Střešní okno VELUX GGU 0060

Střešní okno pro montáž do střešního pláště šikmých střech se sklonem od 15°do 90°.

Bezúdržbové střešní okno s dřevěným jádrem a finální úpravou bílým polyuretanovým lakem. Ovládání okna GGU 0068 horním ergonomickým madlem s ventilační klapkou s dvoukrokovým zámkem. Ventilační klapka má vyměnitelný filtr a umožňuje větrání i při zavřeném okně.

Střešní okno VELUX GGU 0068 je optimálním řešením k prosvětlení obytného půdního prostoru, díky přírodnímu vzhledu je vhodný do většiny interiérů a kyvný způsob otevírání umožňuje pod okno bezproblémově umístit bytový nábytek. Okno GGU  je možné přetočit o 160° a má bezpečnostní pojistku pro zafixování okna při větrání nebo umývání.

 

Zasklení okna VELUX GGU 0068 s bezpečným trojsklem


Střešní okno VELUX GGU 0068 se zvýšenou odolností proti vloupání a mechanickému poškození. Okno má navíc samočistící úpravu skla, vylepšené zvukově izolační vlastnosti, úprava proti rosení.

Tvrzená skla VELUX použitých u oken GGU 0068 jsou vysoce odolná proti nárazu a mají vysokou pevnost v ohybu a odolností proti nárazu. Na vnitřní straně skla je nanesen speciální film, který účinně zabraňuje úniku tepla. Výplň ušlechtilým plynem mezi skly, pro lepší tepelnou izolaci. Úprava venkovního skla naopak snižuje prostup přímého slunečního tepla, čímž zabraňuje přehřívání interiéru. Střešní okno je navíc vybaveno speciálním těsněním, které zvyšuje hlukový útlum z dopadajícího deště až o několik decibelů.


Technické parametry zasklení


  • Součinitel prostupu tepla okna: Uw = 1,1 W / (m² K)
  • Koeficient prostupu tepla skla: Ug = 0,7 W / (m² K)
  • Neprůzvučnost: Rw = 35 dB (decibelů) / Zvuková izolace Třída 4
  • Celková propustnost slunečního záření: g = 0.52
  • Propustnost světla: tV = 0.72
  • Propustnost ultrafialového záření: TÜV = 0,05
  • Třída průzvučnosti: 4

Ventilační klapka

Ventilační klapka střešních oken VELUX  umožňuje větrání místnosti, i  když je okno zavřeno. Je opatřena filtrem  proti vniknutí prachu, hmyzu a  sněhu.

Materiál vnějšího oplechování

Profily  oplechování jsou  zaoblené a navíc jsou ve spodní části zcela uzavřené.  Díky tomu působí  okno zvenku velmi esteticky. Okno GGU je standardně  dodáváno  s hliníkovým oplechováním. Na objednávku i v provedení z mědi  nebo  titanzinku.