Střešní okna VELUX

Váš košík neobsahuje žádné položky
Střešní-okna.eu - prodej střešních oken a doplňků VELUX za akční ceny
střešní okna a doplňky VELUX

VELUX - GGU 0066


>> Koupit on-line koupit on-line

Kyvné bezúdržbové střešní okno VELUX GGU 0066

    

Střešní okno VELUX GGU 0060

Střešní okno pro montáž do střešního pláště šikmých střech se sklonem od 15°do 90°.

Bezúdržbové střešní okno s dřevěným jádrem a finální úpravou bílým polyuretanovým lakem. Ovládání okna GGU 0066 horním ergonomickým madlem s ventilační klapkou s dvoukrokovým zámkem. Ventilační klapka má vyměnitelný filtr a umožňuje větrání i při zavřeném okně.

Střešní okno VELUX GGU 0066 je optimálním řešením k prosvětlení obytného půdního prostoru, díky přírodnímu vzhledu je vhodný do většiny interiérů a kyvný způsob otevírání umožňuje pod okno bezproblémově umístit bytový nábytek. Okno GGU  je možné přetočit o 160° a má bezpečnostní pojistku pro zafixování okna při větrání nebo umývání.

 

Zasklení okna VELUX GGU 0066 s nízkoenergetickým trojsklem


Střešní okno VELUX GGU 0066 s velmi nízkým součinitelem prostupu tepla a tepelného záření, se  zvýšenou odolností proti vloupání a mechanickému poškození. Okno má navíc samočistící úpravu skla, vylepšené zvukově izolační vlastnosti, úprava proti rosení skla.

Tvrzená skla VELUX použitých u oken GGU 0066 jsou vysoce odolná proti nárazu a mají vysokou pevnost v ohybu a odolností proti nárazu. Pasivní zasklení střešních oken VELUX --66 výrazně omezuje rosení oken. Zasklení VELUX --66 zajišťuje díky speciálnímu nátěru zvýšení povrchové teploty vnějšího skla, čímž dochází k omezení rosení vnějšího skla a výhled z okna tak zůstává neporušený. Vnější  vrstva skla má  samočistící schopnost. Tato vrstva zajišťuje, že voda  ze skla rychleji  steče, povrch dříve uschne, a to přispívá k nižší  frekvenci mytí oken i  celkově je jejich údržba snazší. Samočisticí  vrstva je plně  integrovaná do venkovního skla. Organické nečistoty se rozkládají a rozpouští ultrafialovým zářením, nečistoty jsou průběžně smývány deštěm.

Technické parametry zasklení

  • Součinitel prostupu tepla Uokna: 1,0 W/m2.K
  • Součinitel prostupu tepla Uskla: 0,7 W/m2.K
  • Snížení hladiny hluku Rw: 37 dB
  • Součinitel prostupu tepelného slunečního záření g: 0,50

Ventilační klapka

Ventilační klapka střešních oken VELUX  umožňuje větrání místnosti, i  když je okno zavřeno. Je opatřena filtrem  proti vniknutí prachu, hmyzu a  sněhu.

Materiál vnějšího oplechování

Profily  oplechování jsou  zaoblené a navíc jsou ve spodní části zcela uzavřené.  Díky tomu působí  okno zvenku velmi esteticky. Okno GGU je standardně  dodáváno  s hliníkovým oplechováním. Na objednávku i v provedení z mědi  nebo  titanzinku.