Střešní okna VELUX

Váš košík neobsahuje žádné položky
Střešní-okna.eu - prodej střešních oken a doplňků VELUX za akční ceny
střešní okna a doplňky VELUX

VELUX - GGL 306621 Integra


>> Koupit on-line koupit on-line

Kyvné elektrické okno VELUX GGL 306621 Integra

elektrické okno VELUX GGL 3060

Přírodní lakované celodřevěné okno a finální dvouvrstvou úpravou bezbarvým lakem. Ovládání okna GGL 306621 Integra horním ergonomickým madlem s ventilační klapkou s dvoukrokovým zámkem nebo bezdrátově dotykovým displejem. Možnost naprogramovat otevírání nebo zavírání okna v určitou dobu a přímého připojení dalších elektricky ovládaných doplňků, jako jsou rolety a žaluzií. Snadné připojení do zásuvky pomocí 7,5 m dlouhého kabelu s vidlicí. Ventilační klapka má vyměnitelný filtr a umožňuje větrání i při zavřeném okně.


Střešní okno VELUX GGL 306621 Integra na dálkové ovládání je optimálním řešením k prosvětlení obytného půdního prostoru, díky přírodnímu vzhledu je vhodný do většiny interiérů a kyvný způsob otevírání umožňuje pod okno bezproblémově umístit bytový nábytek. Okno je možné přetočit o 160° a má bezpečnostní pojistku pro zafixování okna při větrání nebo umývání.


Zasklení okna VELUX GGL 306621 Integra nízkoenergetickým trojsklem


Střešní okno VELUX GGL Integra s velmi nízkým součinitelem prostupu tepla a tepelného záření, se  zvýšenou odolností proti vloupání a mechanickému poškození. Okno má navíc samočistící úpravu skla, vylepšené zvukově izolační vlastnosti, úprava proti rosení skla.

Tvrzená skla VELUX použitých u oken Integra GGL 306621 jsou vysoce odolná proti nárazu a mají vysokou pevnost v ohybu a odolností proti nárazu. Pasivní zasklení střešních oken VELUX --66 výrazně omezuje rosení oken. Zasklení VELUX --66 zajišťuje díky speciálnímu nátěru zvýšení povrchové teploty vnějšího skla, čímž dochází k omezení rosení vnějšího skla a výhled z okna tak zůstává neporušený. Vnější  vrstva skla má  samočistící schopnost. Tato vrstva zajišťuje, že voda  ze skla rychleji  steče, povrch dříve uschne, a to přispívá k nižší  frekvenci mytí oken i  celkově je jejich údržba snazší. Samočisticí  vrstva je plně  integrovaná do venkovního skla. Organické nečistoty se rozkládají a rozpouští ultrafialovým zářením, nečistoty jsou průběžně smývány deštěm.

Technické parametry zasklení

  • Součinitel prostupu tepla Uokna: 1,0 W/m2.K
  • Součinitel prostupu tepla Uskla: 0,7 W/m2.K
  • Snížení hladiny hluku Rw: 37 dB
  • Součinitel prostupu tepelného slunečního záření g: 0,50

Chytrý dotykový dálkový ovladač io-homecontrol s dotykovým displejem k ovládání okna s dešťovým senzorem.