Střešní okna VELUX

Váš košík neobsahuje žádné položky
Střešní-okna.eu - prodej střešních oken a doplňků VELUX za akční ceny
střešní okna a doplňky VELUX

VELUX - GGL 306630 Solar


>> Koupit on-line koupit on-line

Kyvné solární okno VELUX GGL 306630 Solar

solární okno VELUX GGL 306630 Solar

Přírodní lakované celodřevěné okno a finální dvouvrstvou úpravou bezbarvým lakem. Ovládání okna GGL 306630 Solar horním ergonomickým madlem s ventilační klapkou s dvoukrokovým zámkem nebo bezdrátově dotykovým displejem pomocí fotovoltaického panelu a nabíjecích baterií. Solárně ovládané střešní okno se dodává včetně zabudovaných prvků pro napájení a ovládání.


Možnost naprogramovat otevírání nebo zavírání okna v určitou dobu a přímého připojení dalších solárně ovládaných doplňků, jako jsou rolety a žaluzií. Ventilační klapka má vyměnitelný filtr a umožňuje větrání i při zavřeném okně.


Solární okno VELUX GGL 306630 Solar na dálkové ovládání je optimálním řešením k prosvětlení obytného půdního prostoru, díky přírodnímu vzhledu je vhodný do většiny interiérů a kyvný způsob otevírání umožňuje pod okno bezproblémově umístit bytový nábytek. Okno je možné přetočit o 160° a má bezpečnostní pojistku pro zafixování okna při větrání nebo umývání.


Zasklení okna VELUX GGL 306630 Solar s nízkoenergetickým trojsklem

Střešní okno VELUX GGL 3066 s velmi nízkým součinitelem prostupu tepla a tepelného záření, se  zvýšenou odolností proti vloupání a mechanickému poškození. Okno má navíc samočistící úpravu skla, vylepšené zvukově izolační vlastnosti, úprava proti rosení skla.

Technické parametry zasklení

Součinitel prostupu tepla Uokna: 1,0 W/m2.K
Součinitel prostupu tepla Uskla: 0,7 W/m2.K
Snížení hladiny hluku Rw: 37 dB
Součinitel prostupu tepelného slunečního záření g: 0,50

Chytrý dotykový dálkový ovladač io-homecontrol s dotykovým displejem k ovládání okna s dešťovým senzorem.