Střešní okna VELUX

Váš košík neobsahuje žádné položky
Střešní-okna.eu - prodej střešních oken a doplňků VELUX za akční ceny
střešní okna a doplňky VELUX

VELUX předokenní roleta SHL


>> Koupit on-line koupit on-line

Předokenní roleta VELUX SHL

VELUX - předokenní roleta SHL

Předokenní roleta VELUX SHL s manuálním ovládáním. Venkovní roleta ovládaná přetočením křídla střešního okna. Roleta se při úplném přetočení křídla sama "zacvakne" a při zavření okna se stáhne do spodní polohy. Opětovným přetočením křídla se "vycvakne" a zůstane vytažená.
 

Předokenní roleta VELUX SHL pomáhá zlepšit tepelně-izolační vlastnosti střešních oken. Roleta VELUX SHL dokáže zachytit až 95 %* slunečních paprsků a výborně tak chrání interiér před přehříváním v letních měsících. V zimním období zabraňuje úniku tepla, U (součinitel prostupu tepla) je lepší až o 20 %.

Předokenní roleta VELUX SHL dokonale reguluje světlo a chrání střešní okno před poškozením i před nechtěnými pohledy zvenčí. Navíc předokenní roleta VELUX SHL až o 3 dB tlumí venkovní hluk z deště a krupobití. I při úplně stažené roletě lze okno otevřít o 22 cm.

Jednoduché a chytré řešení venkovní rolety.
Skvělá ochrana před přehříváním, hlukem i mechanickým poškozením okna.
Dokonalé zatemnění místnosti.

Snadná montáž zevnitř.
Součástí balení je přehledná montážní příručka.

Pozor: Roleta SHL není kompatibilní se střešními okny zakoupenými před rokem 2002 a není kompatibilní se střešními okny s dodatečně montovanou klikou pro dolní ovládání.