Střešní okna VELUX

Váš košík neobsahuje žádné položky
Střešní-okna.eu - prodej střešních oken a doplňků VELUX za akční ceny
střešní okna a doplňky VELUX

VELUX - GLU 0051


>> Koupit on-line koupit on-line

Kyvné okno VELUX GLU 0051 v bílé barvě

    
Střešní okno pro montáž do střešního pláště šikmých střech se sklonem od 15°do 90°. Okno je ovládané horním ergonomickým madlem a pro svojí bezúdržbovost je určeno pro prostory se zvýšenou vlhkostí jako jsou kuchyně a koupelny. Díky bílé barvě je doporučováno i do prostor s čistou linií a je tak vhodné do většiny interiérů.

Okno je vyrobeno z dřevěného jádra a finální vodotěsným polyuretanovým lakem s UV filtrem. Na rozdíl od běžných plastových oken je okno VELUX GLU 0051 lisováno z jednoho kusu a tím mají rám i křídlo bezešvé spoje, ve kterých se nedrží prach ani jiné nečistoty. Konstrukce okna je zateplena systémem izolace VELUX Thermo Technology a speciálním vzduchotěsným těsněním.

Okno VELUX GLU 0051 je navíc vybaveno integrovanou ventilací pro větrání i při zavřeném okně a vyměnitelným vzduchovým filtrem proti prachu a hmyzu.

Okno GLU 0051 je možné přetočit o 180° a má bezpečnostní závlačku pro zafixování okna při větrání nebo umývání.
 

Zasklení okna VELUX GLU 0051 s energetickým dvojsklem


Střešní okno VELUX GLU 0051 je vybaveno izolačním bezpečným dvojsklem plněným argonem, nižší tepelné ztráty, zpevněné vnější sklo jako ochranou před krupobitím, nízkoemisní povlak, úprava skla proti hluku z dopadajícího deště.

Technické parametry zasklení

  • Průvzdušnost (norma EN 1026): Třída 4*
  • Součinitel prostupu tepla okna: Uw = 1,3 W / (m² K)
  • Koeficient prostupu tepla skla ve středu skla: Ug = 1,0 W / (m² K)
  • Útlum hluku (norma EN 717-1): Rw = 32 dB (decibelů)
  • Plyn vyplňující vnitřní prostor: ARGON
  • Celková propustnost solární energie: g = 0,46
  • Propustnost světla: tV = 0,69
  • Propustnost ultrafialového záření: TÜV = 0,22

Ventilační klapka


Ventilační klapka střešních oken VELUX s integrovanou ventilací umožňuje větrání místnosti, i  když je okno zavřeno. Je opatřena snadno čistitelným filtrem proti vniknutí prachu a hmyzu.

Materiál vnějšího oplechování


Profily  oplechování jsou  zaoblené a navíc jsou ve spodní části zcela uzavřené.  Díky tomu působí  okno zvenku velmi esteticky. Okno GLU je nabízeno s hliníkovým oplechováním.