Střešní okna VELUX

Váš košík neobsahuje žádné položky
Střešní-okna.eu - prodej střešních oken a doplňků VELUX za akční ceny
střešní okna a doplňky VELUX

VELUX - GPU 0050


>> Koupit on-line koupit on-line

Střešní okno VELUX GPU 0050 v bílé barvě

    
Střešní okno GPU 0050 pro montáž do střešního pláště šikmých střech se sklonem od 15°do 55°. Okno se otevírá spodní klikou s možností vyklopení až do úhlu 45°. Horní ovládací madlo slouží k otevření a přetočení okna pro pohodlné mytí.

Okno GPU 0050 je ideální pro panoramatický výhled a pro svojí bezúdržbovost i pro prostory se zvýšenou vlhkostí jako jsou kuchyně a koupelny. Díky bílé barvě je doporučováno i do prostor s čistou linií a je tak vhodné do většiny interiérů.

Okno je vyrobeno z dřevěného jádra a finální vodotěsným polyuretanovým lakem s UV filtrem. Na rozdíl od běžných plastových oken je okno VELUX GPU 0050 lisováno z jednoho kusu a tím mají rám i křídlo bezešvé spoje, v kterých se nedrží prach a jiné nečistoty. Konstrukce okna je zateplena systémem izolace VELUX Thermo Technology a speciálním vzduchotěsným těsněním.

Okno VELUX GPU 0050 je navíc vybaveno integrovanou ventilací pro větrání i při zavřeném okně a vyměnitelným vzduchovým filtrem proti prachu a hmyzu.
 

Zasklení okna VELUX GPU 0050


Střešní okno VELUX GPU 0050 je vybaveno izolačním dvojsklem plněným argonem.

Technické parametry zasklení

  • Průvzdušnost: Třída 4
  • Útlum hluku Rw: 32 dB
  • Součinitel prostupu tepla U okna: 1,3 W/m2.K
  • Součinitel prostupu tepla U skla: 1,1 W/m2.K
  • Součinitel prostupu tepelného slunečního záření: 0,66
  • Propustnost světla: 0,80 tv
  • Propustnost UV záření: 0,32 tW

Ventilační klapka


Ventilační klapka střešních oken VELUX s integrovanou ventilací umožňuje větrání místnosti, i  když je okno zavřeno. Je opatřena snadno čistitelným filtrem proti vniknutí prachu a hmyzu.

Materiál vnějšího oplechování


Profily  oplechování jsou  zaoblené a navíc jsou ve spodní části zcela uzavřené. Díky tomu působí  okno zvenku velmi esteticky. Okno GPU je nabízeno s hliníkovým oplechováním.